بهره برداری و نگهداری از تصفیه خانه های آب و فاضلاب

تعهد شرکت ما فقط منوط به طراحی و اجرای تصفیه خانه ها نمیباشد , زیرا ما در طول دوران کاری خود خوب درک کرده ایم که هر تصفیه خانه ای اعم از بیولوژیکی و شیمیایی بعد از ساخت نیاز به نگهداری مداوم و راهبری دارد .

به همین منظور مجموعه ی ما برآن شد تا با استفاده از تیم خبره و آکادمیک نسبت به نگهداری و حل مشکلات احتمالی در تصفیه خانه ها اقدام نماید تا نگرانی کارفرما را مرتفع سازد .

جار تست نمونه تصفیه خانه

انجام تست های دوره ای در محیط آزمایشگاه شرکت

در کارخانجات صنعتی با توجه به طیف وسیع مواد مصرف شده در خط تولید و تفاوت آنالیز فاضلاب در طی دوره های متفاوت , نگهداری از تصفیه خانه فاضلاب صنعتی اهمیت ویژه ای پیدا میکند که این امر باید تحت آزمایشات متعدد و توسط افراد آموزش دیده صورت بگیرد.

آزمایشگاه تخصصی شرکت

شرکت شایسته کار راد کاسپین با توجه به دارا بودن آزمایشگاه تخصصی آب و فاضلاب و همچنین پرسنل تحصیل کرده آمادگی کامل را جهت نگهداری از تصفیه خانه های فاضلاب و همچنین انجام تست های دوره ای دارد .

مرکز تحقیقات و آزمایشگاهی شرکت شایسته کار راد کاسپین با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و تحصیلکرده، تجربه فراوانی در انجام آزمون های منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی آب و فاضلاب داشته و توانایی ارائه خدمات در بخش‌های مختلف اعم از نگهداری تصفیه خانه های آب و فاضلاب (بهداشتی و صنعتی) و نیز انجام آنالیزهای دوره ای تصفیه خانه را دارا می باشد.

با توجه به اهمیت پساب خروجی در جهت حفظ محیط زیست، موکدا توصیه می شود در کارخانجات صنعتی به شکل دوره ای برای پی بردن به میزان راندمان و عملکرد صحیح تصفیه خانه ها، آنالیزهای دوره ای آب و فاضلاب شامل آنالیزهای COD , BOD5 , TP , TN , TSS , TDS و کدورت انجام شود.

آزمایشگاه دانشگاهی معتمد

آزماشگاه محموعه ی شایسته کار راد کاسپین

نگهداری از تصفیه خانه های صنعتی شامل تعمیر و نگهداری تجهیزات الکترومکانیکال نیز میباشد زیرا خوب میدانیم که در صورت عدم رسیدگی به این تجهیزات و خرابی احتمالی آن ها تصفیه خانه های صنایع از مدار خارج شده و هزینه هنگفتی بر دوش صاحبان صنایع متحمل میشود .بازرسی تجهیزات , اورهال کردن و همچنین تعمیرات آن ها تعهداتی است که شرکت شایسته کار راد کاسپین در طول مدت کاری خود به خوبی برآورده کرده است .

در صورت نیاز به حضور مداوم اپراتور در محل تصفیه خانه جهت راه اندازی و نگهداری، شرکت شایسته کار راد کاسپین با در اختیار داشتن پرسنل متخصص جهت انجام امور فنی و تخصصی مربوط به تصفیه خانه های آب و فاضلاب و برآورده نمودن خواسته های کارفرمای عزیز را دارا می باشد.

مجموعه اقداماتی که در زمینه نگهداری تصفیه خانه ها توسط تیم مجرب شرکت ” شایسته کار راد کاسپین ” صورت میگیرد :

  • تست های دوره ای پساب ورودی و خروجی
  • نگهداری از تاسیسات الکترومکانیکال
  • راهبری تصفیه خانه های بیولوژیکی
  • راهبری تصفیه خانه های شیمیایی
  • تامین مواد شیمیایی موردنیاز
  • تامین تجهیزات و لوله و ادوات
  • استقرار تیم نگهداری در صورت نیاز
  • بازدید دوره ای سازه ای
  • سرویس دوره ای تجهیزات

 

گالری تصاویر

تست های دوره ای انعقاد

تست ته نشینی بر روی نمونه تصفیه خانه کارخانه کیک و کلوچه نادری

تست های دوره ای آب ورودی

تست های مورد نظر آب ورودی به کارخانه ( آهن و منگنز )

تامین تجهیزات با قیمت نازل

تامین و نصب تجهیزات الکترومکانیکال